Audiopipe APMOX-800.1 APMOX Series Full-Range Class D 1-Channel Mini Amplifier 800W RMS @ 2-Ohm
SKU: APMOX-800.1Categories: Amplifiers, Car Audio
Description
Audiopipe APMOX-800.1 APMOX Series 2-Ohm Stable Monoblock Class D Mini Amplifier – 800 Watts RMS
Key Features
  • 800 Watts RMS @ 2-Ohm / 560 Watts RMS @ 4-Ohm
  • Frequency Response: 10Hz – 500Hz
  • Dimensions: 4.6" L x 5.7" W x 2.5" H