Autotek SM-2000.2D STREET MACHINE Series 2000W Max Class-D Full-Range 2-Channel Amplifier
Hurry, there are only 3 item(s) left!
SKU: SM-2000.2DCategories: Amplifiers, Car Audio
Description
Autotek Street Machine SM-2000.2D Compact Full Range Class D 2-Channel Amplifier – 2000 Watts
Key Features
  • Adjustable Bass Boost: Onboard 45Hz Bass EQ provides up to 9dB of boost to enhance the low-end impact of your system
  • 2000 Watts Peak Power
  • Frequency Response: 10Hz – 22kHz
  • Dimensions: 8.25" L x 5.5" W x 2.1" H