Autotek SM-2400.4D STREET MACHINE Series 2400W Max Class-D Full-Range 4-Channel Amplifier
Out of stock
SKU: SM-2400.4DCategories: Amplifiers, Car Audio
Description
Autotek Street Machine SM-2400.4D High-Power Full Range Class D 4-Channel Amplifier – 2400 Watts
Key Features
  • Adjustable Bass EQ: Built-in 45Hz Bass Boost provides 0 to +9dB of adjustment to tailor your system's low-end punch
  • 2400 Watts Peak Power
  • Frequency Response: 10Hz – 22kHz
  • Dimensions: 9.3" L x 5.5" W x 2.1" H