Autotek SM-3000.2D STREET MACHINE Series 3000W Max Class-D Full-Range 2-Channel Amplifier
Hurry, there are only 5 item(s) left!
SKU: SM-3000.2DCategories: Amplifiers, Car Audio
Description
Autotek Street Machine SM-3000.2D High-Power Full Range Class D 2-Channel Amplifier – 3000 Watts
Key Features
  • Onboard Bass EQ: Built-in variable Bass Boost at 45Hz allows you to add extra punch and impact to your low-frequency reproduction
  • 3000 Watts Peak Power
  • Frequency Response: 20Hz – 20kHz
  • Dimensions: 7.5" L x 6.13" W x 2.06" H